image

Firmamızın kuruluş amacı; müşterilerimizin iş yaşamlarında, yönetim ve satış süreçlerinde, karşılaştıkları sorunlara dair çözüm alternatifleri üretmek, onların yönetim güçlerini artırmaya ve satışlarını geliştirmeye yardımcı olmaktır.

Hedefimiz; dürüst bir şekilde amaçları doğrultusunda müşterilerine hizmet verirken, sektöründe saygın ve öncü bir konuma gelmektir. Gerçek başarıya, etik kurallar olmadan ulaşılamayacağına inanan firmamızın, sıkı sıkıya sarıldığı ana ilkeleri; dürüstlük, sadakat, özveri, saygı ve çalışkanlıktır.

" Her olgunun odak noktası insandır ve firmaların günümüz rekabet koşulları çerçevesinde en güçlü silahları ellerindeki insan kaynaklarıdır."

Bu ilke ile yola çıkan firmamızın amaçlarına ve hedeflerine ulaşmadaki araçları; sahip olduğu deneyimli insan gücü ve derin bilgi birikimidir.

İzbilişim olarak ;

Kurulduğumuz günden bugüne sürekli olarak kendisini geliştiren ve profesyonel Teknik Destek ilkelerini uygulayan bir bilişim firması olmayı hedefledik. Kapasite ve portföyümüzü artırıp Türkiye Bilişim Pazarında yer edinmek için çalıştık.

Ve Bugün;

Teknik Destek Hizmeti, Güvenlik ve Network çözümleri, Ticari Yazılımlar, Antivirüs Yazılımları konusundaki tecrübemiz ve referanslarımızdan dolayı sayılı Bilişim Firmaları arasında yerimizi aldık ...

image